4 Aralık 2008 Perşembe

konserler biter mi ?

Bir Blues Fest. geçti ki , sormayın .. yazdım çünkü , üstüne tıklayın (:
Tadı damağımızda kalan bu müthiş anları , yanımdaki çok yakın arkadaşım ve modellerimden biri olan Buse ile yine çok yakın arkadaşlarımdan biri olan Zeynep ile geçirdik .. Ceyhun diye bir arkadaş daha vardı , o da bu anı ölümsüzleştirenlerden biri olmayı tercih etmişti (:
Hayatımın en harika günlerinden biriydi .. ve hemen yakınlarımızda "tayfa"dan olan Orkun,Batu,Aslı,Serap,Kadir falan fitnat vardı :P anaam , böyle bahsettiğimi duyarlarsa çok fena olur (: her neyse .. ben bi o masada bi bu masada biterken , dans etmekten de geri kalmadım tabi ! Blues Fest. yahu bu , boru mu ? Deli gibi dans ettim (: Gerçi o gün pek havamda değildim galiba , o kadar da çok dans etmedim .. ama yine de müthiş atmosfere ve o müthiş ezgilere karşı koyamayan vücudum , genelde kendini piste attı zaten ! Dans etmeyen var mıydı ? Tabi ki hayır (:
O geceyi tayfadan ayrı olarak Buse , Zeynep ve Ceyhun ile geçirmek bana biraz koydu açıkçası .. çünkü ağzımın payını aldım ! Hani Buse çok ısrar etti diye onlarla birlikte gittim fakat yuvasından ayrı düşen , kanadı kırık bir yavru kuş gibiydim sanki .. oy , nasıl acındırdım :P ahah . nitekim öyleydi ama ! Tayfa daha güzel eğlenmişti ve o masa ile bu masa arasında gel-git yapmak arada kalan masalardaki müşterileri bayağı bir kızdırmış olmalı .. devamlı bana bakıyorlardı :)
Sonuç olarak ; Suare macerası sadece Blues Festival ile noktalanamazdı !!
Tayfacığımla birlikte , her ne kadar alakasız olsa da ; "Yalın" konserine de gittik :))
Tayfanın dertleri bitmeyen , aşk acısı çeken , dumur olmuş gençleri olan "Batu , Orkun ve Ben" için çok güzel bir gece olacaktı(abarttım) .. adaşım olan diğer "Tunca" da bize katıldı ! hatundur kendileri .. burdan da "unisex" bir ismim olduğu kanaatine varabiliriz :))

Şimdi Yalın konserinde çekilmiş olan fotoğraflardan ikisine gelelim (:

Üstteki fotoğrafta , adaşım Tunca ile beni görüyorsunuz .. slow şarkılarda da pek güzel bi dans ettik ! Ama slow dansta üstüne rakip tanımayan ben , daha iyi bir partner isterdim :)) O yüzden sadece 1 şarkıda Tunca ile dans ettim , diğer slowlarda kendi başımaydım .. ahah , ciddi anlamda çok fena slow dans ederim (:
Yalnız ben bi ara "salsa" yaptığımı da fark ettim , daha doğrusu arkadaşım fark etti .. "yok artık" dedik hepimiz .. ben neymişim (:


Öncelikle bu fotoğrafı çeken benim .. bence çok da güzel çekmişim (:
Beyazlı olan arkadaşa gözümüz takılıyor ilk , değil mi ? Kendisi Alman çıtırıdır .. İsmi Timur ! Biz "Hans" diyoruz bazen :)) Hemen ortada benim "çakma bonus" arkadaşım Batu'yu görebiliyoruz .. neden çakma bonus ? saçım onunki kadar kısayken , ayıptır söylemesi en güzel ve en tatlı bonus bendim :P Hemen yanında da Orkun var .. çok severim , beybifeys bir suratı var serserinin (: eski alışkanlıklarından birisi "piçlik"tir .. onla bunla yatan bir gençti =) onla bunla derken ; güzellerle tabi :) fakat artık "benden geçti" diyerek bu alışkanlığını bıraktı .. işte bu yüzden ben , Orkun'u daha bir çok sevmeye başladım ! artık aşık olduğunu düşünüyor (: hatta dedim ya ; aşk acısı bile çekiyor ! Yalnız Batu çok kötüydü o gece :(
Bu fotoğrafın özelliği nedir ? Biz ağlanmaya , sızlanmaya gittiğimiz "Yalın" konserinde çok fena eğlendik .. Öyle böyle değil (: Yahu zaten adamın bütün şarkılarını ezbere biliyormuşuz .. ve biz daha gittiğimizde Yalın sahneye çıkmamıştı ! Tekno çalıyordu .. "Ortamcı Gençlik" olmaya en büyük aday gösterilen bizim bu tayfanın müthiş tekno dans stiliyse , geceye damgasını vurmuştu (:
Bu arada kendimi yeni yeni keşfediyorum .. çok fena açıldım ben yahu (: bu kadar iyi dans ettiğimi bilmiyordum açıkçası .. herkesin gözü üzerimizdeydi ve hatun kesiminin beni kestiğini de fark ettim ! hatta bir arkadaşın taktiği vardı ; "kalabalık bir ortamda sizi kesen birinin olduğunu anlamanın en iyi yöntemi 'esnemek'tir .. eğer başkaları da esnerse , o esneyenler de sizi kesiyordur" .. işte bu taktiği o gece denedim ve gerçekten de işe yarıyormuş :)) neyse , beni kesmeleri ilgimi çekmedi tabi ki ! solo takılıyorum uzun bir süredir ve böyle gayet iyiyim ..
aşk , aşk , aşk ..
nerdesin lan ?

10 yorum:

Camilla dedi ki...

ahah ben yine niye anlamadım ya:) walla bise oldu ben de ciddi bi algı sorunu yasıorum(: simdi sen solo olarak iyiysen niye ask arıosun ki:D

Velvet Vamp dedi ki...

Camilla'm ; sen de solo takılmamdan memnunsan , sorun yok o zaman (:

Camilla dedi ki...

ben memnun olsam nolacak, olmasak nolacak, sonucta senin kararın bu. benim memnuniyetim ya da memnuniyetsizliğimin pek bi önemi kalmıyor ki burda.

Velvet Vamp dedi ki...

Nasıl da küçük emrah moduna giriyorsun .. piiii :/
Valla eğer ki , gel birlikte takılalım diyorsan :P benim için sorun yok hani .. ahah
yoksa solo takılmaya devam =)
ya da başka bir başak burcu bulabilirim :P

Camilla dedi ki...

aaaa ben diyince takılacaksan...:) kendi rızanla gel canım benim bnm dememle olmaz:D ama bak hayran kitlen war zaten tunca fan clup:) bi sorustur bakalım war mıymış başak(:

Velvet Vamp dedi ki...

oldu o zaman , görüşürüz canım :P

Zeugma dedi ki...

Hiişşşt!! N'oluyo burda yauw :))

Yareppim doğru mu okudum..Solo,koro?Başak? Ne diyorsunuz ya? :))
''Single'' ın yeni versiyonu ''solo'' mu oluyo şimdi :))
Kim soloymuş Tunca yani Velvet mi? Bir tane daha Tunca var aşağıda fotoda.Hiç kız Tunca duymamıştım.Emin miymiş adının Tunca olduğundan? :))
Çok çılgın bir bohemya(?)hayat tarzınız var efenim :)) Böyle bir yaşam tarzı içide istediğin kızla çıkman lazım.Baksana etrafına kız kaynıyor :))Fotolardan birindekini Athena andım,çok benziyor:D

''Aralık geldi hanııım !! gevezeliği bırak,yazı yaz yazıı' diyip kaçmışsın blogumdan.Ben de yazdım tabii. Yazdım ama dün öyle yoğun bir gündü ve moral de bozuktu ki kendi yazımın yorumlarına bile cevap yetiştiremedim.Gece kaçlarda uğraşıyordum.
Görür görmez ışınlanacaktım buraya yorum yazmaya güya :((

Dans esnasındaki (slow dans tercih sebebidir) fotolardan da isteriz.

Elinize sağlık Velvet Bey..
Sizi böyle hep neşeli görmek isteriz. Araya neşeli yazı sokuşturmanız(!) iyi olmuş :))

Velvet Vamp dedi ki...

Ahah .. çok fena solo vokal takılırım :D back vokalleri hiç sevmem :P ayrıca düetlere şiir bazında açık olduğum kadar , müzik bazında da açığım .. fakat tercihim kadın vokallerdir ! yanlış anlaşılmasın , sapıklıktan değil , daha hoş oluyor (:

Efendim .. yaşam tarzım bu değil aslında (: fakat 4 ay boyunca eve kapandıktan sonra kendimi birden dışarı atmam sonucu (arkadaşlarımın katkılarıyla) , bu gibi sonuçlar doğurabiliyor bazen :) ve etrafımda çok kız olduğunu inkâr etmeyeceğim :)) elbette var fakat "doğru" insan arıyorsak , her etrafımızdakilere bakmamız hiç "doğru" olmaz , değil mi ?

Kasımpatı'm .. sadece 1 kez slow dans ettim işte ve onun da fotoğrafı yok ! ayrıca partnerim olan adaşımın , slow danslarda hiç iyi olmadığını fark ettim .. o yüzden bir dahaki slow müzik olan bir yere gittiğimde daha iyi bir eş seçmeliyim kendime :) Adaşım Tunca , çok iyi bir arkadaştır ama (: o yönden , güzel bir eş .

Beni böyle hep neşeli görmeyi , ben de çok istiyorum .. evet , araya böyle neşeli yazılar da sokuşturayım dedim .. yoksa bunalımdan ziyaret edilmeyecekti bir daha :P

Adsız dedi ki...

2987.....9082

Adsız dedi ki...

[url=http://sexrolikov.net.ua/tags/%EC%EE%EB%EE%E4%E5%ED%FC%EA%F3%FE/]молоденькую[/url] Смотреть порно онлайн : [url=http://sexrolikov.net.ua/tags/%CF%E5%F2%E5%E9/]Петей[/url] , все это смотреть