7 Mart 2013 Perşembe

~desem ki; bugün tek bir yıldız bile kaymayacak,. ..sana doğru attığım hiçbir adımdan, seni düşündüğüm hiçbir andan, hatta sinirli ve ağlamaklı günlerinden hiç mi hiç korkmuyorum. seni her daim iyileştirebilirim, buna eminim. artık küçük bi' çocuk gibi "ne yapacağım şimdi, ne yapmalıyım?" endişesi değil de, "bir gün ben bile iyi gelemezsem" endişesi duyuyorum. ama bu öyle kovanın çok küçük bi' hacmini dolduran bi' endişe.. kısmen endişe bile diyebiliriz. zira şu yeryüzüne ayak basmış ve sana benden daha iyi geleceğini söyleyebilecek birini tanımıyorum. mütevaziliğimin de sınırı yok, biliyorum. bizim daha önce, farklı bi' gezegende tanışmadığımıza emin misin? ne ruhunda, ne de teninde hissettiğim hiçbir yabancılık duygusu yok. evet, kesinlikle ellerin kadar dudakların da alışılmışın ötesinde hissettiriyor.

. .ve sen,
aşkın kelime anlamını bana varlığınla anlatıyorsun..~yine de ömrünün sonuna dek benimle olmayı diler miydin?
-ben dilerdim-

3 yorum:

desem ki dedi ki...

Bana 'biz' olarak doğduk gibi geliyor.'ben'demek yasak meyve gibi.Kendi sesim bile kulağıma bu kadar tanıdık gelmiyor.En güzel şeylerin en doğru zamanda, en doğru yerde olduğu zaman durdukları gibiyiz.
Biz.

Adsız dedi ki...

A fake watch is never an exact replacement of a designer or branded watch.
They choose brand name designer watches that double as status symbols.
Hamilton Mens Watches have always been known for their accuracy and simplicity, this model will not disappoint.


my web blog :: www.paysage-en-herbe.com

Adsız dedi ki...

With a budget in mind, you can compare with different stores to see how large of a diamond you can get in the
best quality or just the largest in general if you're not concerned with how it looks. The importance is certainly not based on the value of the metal, or the diamond or the cost of the diamond cast on gold or platinum. The colour grade of a diamond is determined by looking at it on an angle and is often hard to determine with the naked eye.

Here is my site; 3 stone engagement Rings