16 Haziran 2010 Çarşamba

yine yeni yeniden

özlemişim..
kalem kokusunu, kağıt hışırtısını, kuşların cıvıltısını ve buhranlar içindeki kendimi.. her siyaha bir beyaz katma hevesimi, sonra katık haline gelmiş düşüncelerimin elime yüzüme bulaşmasını da özlemişim. bir can varken uzakta, o cana tutulmayı ve burnumu taa onun yoluna doğru uzatıp uzaktan kokusunu içime çekmeye çalışmayı da özlemişim.. o kadar çok özlemişim ki.

kontes.
elma dersem çık. armut dersem yine çık emi?

her yerde gördüğün, ya da görmek istediğin birisi veya birileri varken geldim sana. sabahları gözünü açtığında gözünde canlandırmaktan acı duyduğun için geldim. geldim, çünkü kurabiye gözlerini öpüp huzurla uyandırmak istedim. bazen elimi tutmaktan çekindiğin şehrinde, her gözünü kapattığında dudaklarına yapışmaya geldim.

bi gün geleceksin
..
. o zaman görüşürüz.

4 yorum:

'Berrin' dedi ki...

okuyucularında özledi buhranlar içindeki seni :)
hoş geldin..

Sıradan Bir Sazan dedi ki...

Hoşgeldin, ben de geldim :)

Zeugma dedi ki...

Nerelerdeydin ama sevgili kardeşim?
Bu kadar uzun ara verme bir daha.Alışkanlık yapar...
Kısa ama çok güzeldi yazdıkların.
Hoşgeldin...

Velvet Vamp dedi ki...

@Berrin: çok fazla özlenmişe benzemiyorum. ama belli başlı insanların beni özlemesi yetiyor ve büyük mutluluk duyuyorum. teşekkürler =)

@Sıradan Bir Sazan: Sen de hoşgelmişsin :)

@Zeugma: Kasımpatı'm :) iş buldum kendime. 5 ay doluyor, çalışıyorum ablam. ah, bu bahanem değil tabi ki ama olsun. durgunluk devremi hep bir şeylere bağlamak zorundaymışım gibi hissediyorum. bir de işe girdiğim için de mutluyum, onu da paylaşmak istedim aslında :)
sevgilerle, çok özledim sizleri.